• Со попуст
  • Неодамнешно
Плачот На Равен Дигитален Делукс [Историски Клуч за Пареа]

Плачот На Равен Дигитален Делукс [Историски Клуч за Пареа]

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Отворениот свет На Карибите има робусна основна приказна, како и десетици странични потраги и тајни кои чекаат да бидат истражени Борба под влијание на вашата околина; влажните пиштоли можеби нема да пукаат, а калливите мочуришта ќе ги забават вашите офанзивни и одбранбени акции. Морално сивите одлуки влијаат на интеракциите на приказната и карактерот, создавајќи уникатно искуство со игри. Психолошките елементи засновани на постапките на играчите влијаат на борбените стилови и навики на вашите непријатели. Интензивните поморски битки со огромен број бродови и повеќе видови муниција ја повторуваат бруталноста на историските поморски битки. Сложените и уникатни дрвја за вештини и на копно и на море се погодени од нивото На озлогласеност На Кристофер. Вештините за гавран што може да се отклучат и даваат на вашата птица повеќе да прави отколку да лета наоколу, бидејќи зазема активна улога во вашата авантура. Озлогласеноста и заменливите знамиња влијаат на однесувањето на различните контролни фракции на Карибите. Широк економски систем; знаејќи каде да продавате кафе, Чоколадо и Марихуана и други материјали, ќе ви даде максимален поврат на вашиот товар. КЛУЧ ЗА ПАРЕА : бара инсталиран Клиент за Пареа! Растргнат Од своето семејство Како момче, Кристофер Равен е заробен помеѓу прогонувачките спомени од неговото минато и бесмислената иднина. Кога новите информации го наведуваат Кристофер да верува Дека убијците на неговото семејство се уште се живи, тој ја изострува куката и тргнува во страшна потрага по одмазда. Бегајќи од Гладот Во Европа, младиот Кристофер и неговото семејство отпловија кон храбриот нов свет, барајќи нов почеток. Но, старите негодувања и новите опасности ги чекаат во сјајниот тропски рај, а ненадеен излив на насилство ги зема и семејството На Кристофер и левата рака во едно попладне натопено со крв. Бруталноста на тој ден се држи до него, полека полудувајќи го додека сонува да се капе во крвта на мажите кои ги убиле неговите роднини. Кристофер е човек без семејство, цел или иднина. Еден ден, случајната средба со мистериозен брод произведува поим; крвав сигил што сугерира дека безмилосната група пирати, Ѓаволските Тинејџери и нивниот страшен капетан, Невил "Ѓаволот" Скрентон, се вратиле На Карибите откако долго време се сметало за мртов. Извртен од години рум и омраза, морално банкротираниот Кристофер отплови во потрага што ќе го однесе до најоддалечените краишта на Карибите и најцрните агли на човечкото срце. Со неговиот чуден и секогаш присутен Гавран кој кружи над главата, Кристофер се движи Како спектар на смрт низ Карибите, каде што единствениот прифатлив исход е смртта или за него или за неговите непријатели. Кристофер нема што да изгуби и или ќе ја најде својата одмазда, или ќе умре во река од крвта на своите непријатели. Добредојдовте на "Плачот На Равен"! КАРАКТЕРИСТИКИ Прекрасни сцени со кино крој ја оживуваат темната потрага На Кристофер отворениот свет на Карибите има робусна основна приказна, како и десетици странични потраги и тајни кои чекаат да бидат истражени Безброј активности што треба да се преземат, Од шверц и грабежи До богатство И лов На награди Морално сивите одлуки влијаат на интеракциите на приказната и карактерот, создавајќи уникатно Искуство Со Игри Психолошките елементи засновани на дејства на играчите влијаат на стиловите на борба и навиките на вашите непријатели. Сложените и уникатни дрвја со вештини и на копно и на море се погодени од озлогласеното ниво На Гавран Што Може Да Се Отклучи На Кристофер дајте и на вашата птица повеќе да прави отколку да лета наоколу, бидејќи таа има активна улога во вашата авантура предизвикувачки борбен систем заснован на класична акција за хакирање и тактичка борба со слободен проток вклучува блокови, шалтери, пари и завршни потези Деталното и историски точно оружје и бродови го оживуваат Карибите од 18 век. Специјални комбинации со уникатни И брутални Борби со куки под влијание на вашата околина; влажните пиштоли можеби нема да пукаат, а калливите мочуришта Ќе ги забават вашите офанзивни И одбранбени акции Интензивните поморски битки со огромен број бродови и повеќе видови муниција ја реплицираат бруталноста на историските поморски битки Озлогласеноста и заменливите знамиња влијаат на однесувањето на различните контролни фракции На Карибите Гласини и шепоти; информациите и знаењето се скапоцено како злато. Држете го увото на земја и научете совети и информации за изгубените богатства и опасните непријатели.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата