• Со попуст
  • Неодамнешно
Асарк Лепак Пиштол, Мини Топол Лепак Пиштол Комплет со 30 Лепак Стапчиња За Училиште Занаети САМОСТОЈНИ Уметности Брзи Поправки На Домот, 20W

Асарк Лепак Пиштол, Мини Топол Лепак Пиштол Комплет со 30 Лепак Стапчиња За Училиште Занаети САМОСТОЈНИ Уметности Брзи Поправки На Домот,

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

●Супер-Брзо Загревање Q : на Овој Пиштол За Лепак му требаат 3 до 5 минути за да се загрее и се вклопува за стапчиња за лепак со дијаметар од 7 мм, ја одржува температурата константна автоматски €Анти-капе И Отпорни На Топлина Q : Топлинска Изолација Капа на лепак пиштол е покриен со отпорни на топлина гума за да се спречи изгореници. Млазницата против капење непречено ослободува лепак без капки или капки и лесно се контролира и поставува мала количина лепак. ●Лесен За Употреба И Ракување : Притиснете го чкрапалото на пиштолот за лепак за да ослободите стопен лепак, безбедносниот осигурувач нуди заштита од прегревање. Подолгата Млазница Против капење ви овозможува да бидете попрецизни кога станува збор за топло лепење нешто. €Крајна Погодност И Безбедно : овој пиштол за лепило има држач за Преклопување и го прави пиштолот за лепило да стои стабилно на врвот на клупата за подобра употреба. Прекинувачот за вклучување и исклучување го прави безбеден за вашите деца. ●Поставете Креативност Бесплатно : Овој пиштол За мини лепак е способен да поврзе повеќе материјали заедно, што е идеално ЗА занаети И уметности САМ со неограничена имагинација и бескрајна забава.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата