• Со попуст
  • Неодамнешно
Комплет за кука за заклучување на поларна мечка, боја печатено платно DIY килим тепих игли, занаети за деца за возрасни Дома Декорација 52 × 38 см

Комплет за кука за заклучување на поларна мечка, боја печатено платно DIY килим тепих игли, занаети за деца за возрасни Дома Декорација

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Овој килим е различен од другите. Овој килим е полу-завршен производ и треба да го направат самите клиенти, за да можеме да го концентрираме нашето внимание и да ја завршиме оваа работа со нашето семејство во нашето слободно време. Тоа ќе биде добар избор. Најдобар подарок : Можеме да го дадеме овој комплет за кука за заклучување на DIY на сопствените деца, пријатели, родители за да ги задржиме од електроника некое време и да доживееме забавно. Материјал : Овој комплет за окови доаѓа со обрасци и упатства во боја, можеме да го направиме според упатствата, тоа го покажува предивото во боја што треба да се користи за секој мал квадрат, што може да ни помогне да го решиме брзо. Услуга : Може да се консултирате со нас ако имате какви било прашања по приемот на стоката и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Опишете : Овој производ е недовршен и треба да се заврши сами или вашето семејство. Празното платно е обележано со бојата на секој мал плоштад, само треба да јамкаме, кукаме и да го повлечеме соодветното предиво за да го создадете вашиот килим за заклучување на DIY.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата