• Со попуст
  • Неодамнешно
Контиго Детско Шише Со Вода Со Редизајнирана СЛАМА ЗА АВТОМАТСКО ИСПУШТАЊЕ, 14 мл, 2-Пакување, Син Афион и Перивинкл &засилувач; Син Афион со Перивинкл и Во Облаците &з

Контиго Детско Шише Со Вода Со Редизајнирана СЛАМА ЗА АВТОМАТСКО ИСПУШТАЊЕ, 14 мл, 2-Пакување, Син Афион и Перивинкл &засилувач; Син Афион со

 
DEN 595.68

Количината на стоката
Това е достапна

Производ 1 : новиот дизајн на излив е безбеден и лесен за употреба, што го прави уште попријателски за децата Производ 1 : скокачката слама има 100% вентил отпорен на истурање што спречува излевање дури и кога изливот е отворен. Производ 1 : Капакот За Лесно Чистење е дизајниран да ги елиминира ќошињата и пукнатините каде што нечистотијата и нечистотијата може да се заглават. Производ 1 : пластичниот капак и телото без БПА се безбедни за миење садови со врвна решетка за лесно чистење. Производ 2 : Силиконска заптивка отпорна на Истекување околу отворот на сламата заедно со вентил отпорен на истурање внатре значи дека нема повеќе неред. Производ 2 : бпа-слободен. Производ 2 : дното Со Мек зафат спречува лизгање и превртување. Производ 2 : Одговара на повеќето држачи за чаши за автомобили. Контиго Детско Шише Со Вода Со Редизајнирана СЛАМА ЗА АВТОМАТСКО ИСПУШТАЊЕ, 14 мл., 2-Пакување, Син Афион и Перивинкл never никогаш порано не сум видел ваква детска гимнастичарка! Оваа гимнастичарка за деца има слама со вентил отпорен на истурање за да ја фати течноста и да не се истури.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата