• Со попуст
  • Неодамнешно
JR Products PressurePro FX4K TPMS комплет 4-тркала апликација

JR Products PressurePro FX4K TPMS комплет 4-тркала апликација

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

24/7 Мониторинг од кој било паметен уред Притиснете ги известувањата и светло за предупредување за FX. Способност за следење до 40 гуми. Именување на возила и складирање за лесно следење на повеќе приколки. Целосно прилагодлив распоред и приказ на возилото. Единицата е запечатена и може целосно да се потопи во вода. Уредот Pulse FX. Уредот Pulse FX. Првиот TPMS дизајниран специјално за Towbables, Pulse FX го испорачува првиот систем заснован на BYOD на Pressure Pro, вооружувајќи ги корисниците со водечко управување со перформансите на гумите на пазарот со никогаш претходно. Овозможувајќи им на корисниците да ги искористат постојните паметни уреди да прикажуваат читања во реално време и сигнали директно преку бесплатната апликација Pressure Pro.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата