• Со попуст
  • Неодамнешно
Продавницата РОП | 2 Пар за синџири на гуми за занаетчии 18x8.5x8 предни 22x11x8 задни тракторски гуми

Продавницата РОП | 2 Пар за синџири на гуми за занаетчии 18x8.5x8 предни 22x11x8 задни тракторски гуми

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Замена на ланецот на гуми Rop Shop 2 за занаетчии 18x85x8 предни 22x11x8 задни тракторски гуми. Спецификации - предни надворешни врски 0,157 "(4мм), предни вкрстени линкови 0,178" (4,5мм). Предниот број на вкрстени ланци : 14. Задни надворешни врски 0.157 "(4мм), задни вкрстени линкови 0,178" (4,5мм). Заден број на вкрстени ланци : 19. Погледнете ги сликите 2 доаѓа како што е прикажано на првата слика. Гуми не се вклучени. Забележете : синџирите на гуми на сликата се претстава. Тие не се точните синџири на гуми што ќе ги добиете. Двојно проверете ја точната големина на гумата за да бидете сигурни дека овие ланци на гуми ќе одговараат правилно на вашата единица. Не купувајте само врз основа на модел. Само за гуми на тревата. Користењето за снег доаѓа како што е прикажано на првата слика. Гуми не се вклучени. Забележете : синџирите на гуми на сликата се претстава. Тие не се точните синџири на гуми што ќе ги добиете. Двојно проверете ја точната големина на гумата за да бидете сигурни дека овие ланци на гуми ќе одговараат правилно на вашата единица. Не купувајте само врз основа на модел. Само за гуми на тревата. Користете за снег Затоа, ги охрабруваме сите клиенти целосно да ги разгледаат информациите дадени во оваа листа пред купувањето.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата