• Со попуст
  • Неодамнешно
Балер Тениско Топче Триаголник Куче Бандана За Кучиња Кои Сакаат Да Играат Фати

Балер Тениско Топче Триаголник Куче Бандана За Кучиња Кои Сакаат Да Играат Фати

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изработени од 100% памук, нашите бандани се конструирани да бидат издржливи, но сепак ултра мала тежина, така што вашето куче дури и не го знае тоа XS е триаголник од 14"x14"x21", А Една Големина Најмногу Одговара е триаголник од 22"x22"x31". Уживајте во прикажувањето на овие бандани на вашиот кучешки придружник или подарете им ги на сите љубители на кучиња во вашиот живот. Ние правиме широк спектар на бои во две големини за да одговараат на кучиња кои се движат од Играчки Пудлици и чивави До Големи Данци и Свети Бернардс.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата