• Со попуст
  • Неодамнешно
Мираж Миленичиња Производи 14-Инчен Срцев Удар Екран Печатење Кошула За Домашни Миленици, Големи, Сиви

Мираж Миленичиња Производи 14-Инчен Срцев Удар Екран Печатење Кошула За Домашни Миленици, Големи, Сиви

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Одговара на 12" вратот, 18 " дебелина Машинско перење внатре кон надвор за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку растеглива ткаенина за удобно вклопување. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата