• Со попуст
  • Неодамнешно
Венум Машки Уфц Автентична Борба Ноќ Гладијатор Шорцеви

Венум Машки Уфц Автентична Борба Ноќ Гладијатор Шорцеви

 
DEN 1612.64

Количината на стоката
Това е достапна

88% Полиестер, 12% Еластан Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 88% Полиестер / 12% Еластан. Топлина залепени ленти. Еластичен појас за совршено вклопување. Сублимирана графика. Борбените Ноќни Гладијаторски Борбени Шорцеви се шорцеви во средината на бутот со малку опуштено вклопување и широки странични процепи инспирирани од традиционалните борци На Муај Тај. Овој ултра лесен дизајн нуди максимална удобност и гарантира слобода на движење. Венум Борбени Ноќни Гладијаторски Борбени Шорцеви се резултат на соработката помеѓу водечката светска организација за мешани боречки вештини, УФЦ и Венум, иконски и влијателен бренд во ММА од 2005 година. Серијата Борбена Ноќ е главниот опсег на колекцијата венум х УФЦ. Овие елегантни тимови ќе ги носат борците во текот на сите настани на УФЦ.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата