• Со попуст
  • Неодамнешно
Уникатна Боја На Еднорог По Бројки Комплети ПЛАТНО САМОСТОЈНО Акрилно Масло Сликарство За Декор на Домашен Ѕид 12х16 Инчи

Уникатна Боја На Еднорог По Бројки Комплети ПЛАТНО САМОСТОЈНО Акрилно Масло Сликарство За Декор на Домашен Ѕид 12х16 Инчи

 
DEN 687.84

Количината на стоката
Това е достапна

Платно (жолта памучна ткаенина)+пигмент (акрилик) Произведено во САД Или Увезено. Големина : големината на оваа акрилна маслена слика е 16 * 20 инчи (40 * 50СМ). Лесно се следат деталните упатства. Совршен за возрасни кој е почетник ниво со трпеливост. Висок Квалитет : Бојата по броеви има висококвалитетно платно, површината на платното е мазна и чиста, броевите лесно се идентификуваат, а прегледот на линиите е јасен.еколошки акрилна боја, целосна светла боја,лесна за боја, силна покриеност. Одлични Подароци : комплетите со број на слика ќе бидат убав подарок за роденден, Божиќ,денот на Благодарноста, годишнината итн. Може да ја стимулира креативноста и да ја подобри практичната способност, способноста за совпаѓање на боите, да развие концентрација и радосна самодисциплина. Декорација : сликата по број може да се закачи на дневната соба, спалната соба или трпезаријата, тоа ќе ја направи вашата соба неверојатна. Исто Така Совршен За украсување дом, стан, канцеларија, хотел, ресторан и секое друго место. Што Добивате : Нашиот комплет за сликање масло вклучува : платно+четка+пигмент 24 бои, вклучувајќи 24 бои акрилна боја.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата