• Со попуст
  • Неодамнешно
Млб Милвоки Бруерс Потресена Кожа за iPhone 5/5s, Сина

Млб Милвоки Бруерс Потресена Кожа за iPhone 5/5s, Сина

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Лесно се нанесува и отстранува без остатоци оставени или оштетени на вашиот уред Едноставно излупете ја кожата од нејзината подлога и залепете ја на уредот. Официјално лиценциран од МЛБ. Овој производ е ВИНИЛНА кожа, налепница, налепница изработена за совршено да одговара на секој агол, исечок и крива на i Phone на Apple 5/5s. Висококвалитетно печатење што обезбедува живописна графика за квалитет на фотографијата. Овој производ НЕ е гума, силикон, гел, пластика, кожа или тврд случај. Лесно се нанесува и отстранува без остатоци оставени или оштетени на вашиот уред, Едноставно излупете ја кожата од нејзината подлога и залепете ја на уредот. Прилагодете го вашиот телефон со оваа брендирана кожа НА МЛБ. Ски нит користи најсовремени дигитални преси за да обезбеди живописна графика за квалитет на фотографијата. Кожите се направени со издржлив, премиум винил од автомобилско одделение за лесно нанесување и отстранување без остатоци. Скијачките кожи се дизајнирани совршено да одговараат на уникатната контура на вашиот уред. Тие се ултра низок профил, осигурувајќи дека нема да се мешаат во доковите, полначите или другите додатоци.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата