• Со попуст
  • Неодамнешно
Ayotu 18V 500MA адаптер за напојување за Blink Video Voorbell, напојување со напојување на трансформаторот на вратите за трепкање на вратата, 16ft/5m црна

Ayotu 18V 500MA адаптер за напојување за Blink Video Voorbell, напојување со напојување на трансформаторот на вратите за трепкање на вратата,

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилност : Снабдување со електрична енергија за Blink Video Voorbell, Arlo, Google Nest, Eufy, Wyze, Simplisafe, Zmodo Smart Collow и други видео -врата за адаптери од 18 V (не вклучуваат врата) Без чести промени на батеријата : Трансформаторот на вратата на AC ја овластува вратата на трепкање (не ја наплатува батеријата). Обрнете внимание за да се осигурате дека 2 -те батерии AA 1.5 V литиум се наоѓаат во вратата кога го користите, во спротивно нема да работи. Заштита на безбедност : Кабелот за снабдување има сертификација на безбедност. Користејќи висококвалитетен ПВЦ водоотпорен материјал, тој има карактеристики на водоотпорна, заштита од прекумерна струја, заштита од прекумерна моќност и заштита на краток спој. Заштитете го вашиот имот и лична безбедност. Долг кабел : Постојат кабли за полнење 16 FT/5 M и 26 FT/8 M, кои се доволно долго за да овозможат вашата врата на трепкање да се користи на отворено. Лесен за инсталирање : жицата калем е дизајниран за лесна и удобна инсталација, трае само неколку минути. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате во слободно време, ќе се обидеме да се потрудиме да ви помогнеме да го решите. Компатибилност : Снабдување со електрична енергија за Blink Video Voorbell, Arlo, Google Nest, Eufy, Wyze, Simplisafe, Zmodo Smart Collow и други видео -врата за адаптери од 18 V (не вклучуваат врата). Без чести промени на батеријата : Трансформаторот на вратата на AC ја овластува вратата на трепкање (не ја наплатува батеријата).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата