• Со попуст
  • Неодамнешно
Краток рамен приклучок за продолжување на приклучокот 1 подножје- Агол на низок профил рамен приклучок за приклучок 1ft затворен AC продолжен кабел Краток 3 Prong Заземј

Краток рамен приклучок за продолжување на приклучокот 1 подножје- Агол на низок профил рамен приклучок за приклучок 1ft затворен AC продолжен

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

【1 ft ПРОДАВНИ ПЛАК ЗА ПРОИЗВОДСТВО】 Спецификации : Конектори : NEMA 5-15 P-NEMA 5-15 R Мерач на жица : 16awg/3c. Оценето за носење : 125 V на 13 A, 1625 W, Дизајн за додавање на постоечка должина на вашиот апарат за домаќинство со рамен приклучок со низок профил, кој овозможува уредите и мебелот да се приближат до wallидот без оштетување на приклучокот. 【Нема блокирање на другиот излез】 со дизајн на рамен приклучок со низок профил од 45 ° може да обезбеди пристап до приклучокот за приклучок што е блокиран од друг уред, кој ви овозможува да користите два приклучоци за напојување во исто време. 【Прифатено за местата зад мебелот】 Рамниот приклучок реши тесна состојба со ограничен простор. Дизајнот на црвенило беше совршен за вашиот проект и вашата единица на Хатч беше во можност да се врати во рамките на wallидот. Идеално за тесни простори или зад мебел, како што се софи, телевизори, полици за книги, плакари и ноќни услови во кревет за да го задржат мебелот поблизу до идот. Добро во врска со излез со низок профил за простор. 【Посигурен од нормалниот стандарден приклучок】 Овој рамен приклучок ви овозможува да го спуштите стандардниот приклучок и со рамен wallиден приклучок можете да приклучите нешто зад мебелот што е нагоре против wallидот без кабел за виткање, што дава посигурна врска со идот . 【Широка компатибилност】 Оние што се компатибилни со кабел за напојување со кратки струи, како со 3 кабел за продолжување на PRONG и 2 кабел за напојување, кои се сигурни за повеќето уреди за домаќинства прошируваат употреби, како што се тостер, машина за еспресо 1600 W, замрзнувач, телевизор поставен на wallидови, микробранова печка и Други уреди што го користат 3-пинскиот конектор за моќност од машки до жени : NEMA 5-15 P до NEMA 5-15 R. 【Што ќе добиете кабел за продолжување на низок профил од 2 парчиња】 2pcs 1 и пријателска услуга за клиенти во рок од 12 часа и 30 дена се враќаат и разменуваат слободно. Ве молиме, не двоумете се да не контактирате со нас ако имате какви било прашања. 【1 ft ПРОДАВНИ ПЛАК ЗА ПРОИЗВОДСТВО】 Спецификации : Конектори : NEMA 5-15 P-NEMA 5-15 R. Мерач на жица : 16awg/3c. Оценето за носење : 125 V на 13 A, 1625 W, Дизајн за додавање на постоечка должина на вашиот апарат за домаќинство со рамен приклучок со низок профил, кој овозможува уредите и мебелот да се приближат до wallидот без оштетување на приклучокот. 【Нема блокирање на другиот излез】 со дизајн на рамен приклучок со низок профил од 45 ° може да обезбеди пристап до приклучокот за приклучок што е блокиран од друг уред, кој ви овозможува да користите два приклучоци за напојување во исто време. 【Прифатено за местата зад мебелот】 Рамниот приклучок реши тесна состојба со ограничен простор. Дизајнот на црвенило беше совршен за вашиот проект и вашата единица на Хатч беше во можност да се врати во рамките на wallидот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата