• Со попуст
  • Неодамнешно
Aexit 2pcs P386 Тестери 5mm Должина Пролет Натоварени Контакт Тестирање Тест Висока Струја Мулти Тестери Сонда Терминал

Aexit 2pcs P386 Тестери 5mm Должина Пролет Натоварени Контакт Тестирање Тест Висока Струја Мулти Тестери Сонда Терминал

 
DEN 385.60

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Метал; Боја : Златен Тон Содржина на пакетот : 2 парчиња х Терминал За Тестирање На Сонда; Име На Производ : Терминал за Тестирање Сонда. : P386; Совет Dia(Прибл. Барел Диа(Прибл.) : 1,5 мм/ 0,059"; Вкупна Должина(Прибл.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата