• Со попуст
  • Неодамнешно
Kolight® пакет од 20 парчиња козметичка сенка за очи сунѓер за очен ајлајнер веѓа усна нос Фондација во прав за шминка за шминка

Kolight® пакет од 20 парчиња козметичка сенка за очи сунѓер за очен ајлајнер веѓа усна нос Фондација во прав за шминка за шминка

 
DEN 702.40

Количината на стоката
Това е достапна

Пакет од 20 парчиња козметички очен сенка сунѓер очен ајлајнер веѓа усна нос фондација прашок шминка четки за четки Комплети за четки за шминка што ги вклучува сите основи што ви се потребни за дневни апликации. Усвојува високо квалитетна најлонска коса која обезбедува одлична способност да држи прав, мека и пријатна за вашата кожа. Материјал : висококвалитетна коза коса, најлон материјал и мек синтетички. Рачка : Пластика. Должината на овие четки за шминка е помеѓу 13,5 см-18,5 см. Пакет од 20 парчиња козметички очен сенка сунѓер очен ајлајнер веѓа усна нос фондација прашок шминка четки за четки. Комплети за четки за шминка што ги вклучува сите основи што ви се потребни за дневни апликации. Усвојува високо квалитетна најлонска коса која обезбедува одлична способност да држи прав, мека и пријатна за вашата кожа. Материјал : висококвалитетна коза коса, најлон материјал и мек синтетички. Рачка : Пластика. Должината на овие четки за шминка е помеѓу 13,5 см-18,5 см.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата