• Со попуст
  • Неодамнешно
Замена на батеријата BCXY за Wurth H 28-MA Master 28V BS 28-A Combi 0700 956 833

Замена на батеријата BCXY за Wurth H 28-MA Master 28V BS 28-A Combi 0700 956 833

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен со моделите : N170 SD N155 SD. Димензии : 137,7 x 74,95 x 20,7мм тежина : 466.1 V, капацитет : 5200m Ah, WH : 57. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38. Нашите батерии се направени на точните спецификации како исти како и оригиналната батерија. Секоја батерија е со строго откривање на спецификации и употреба на тестирање, апсолутно обезбедете ја безбедна и издржлива употреба на батеријата. Наплата, преку празнење, над напон и заштита од краток спој за подобро траење на батеријата. Компатибилен со моделите : N170 SD N155 SD. Димензии : 137,7 x 74,95 x 20,7мм тежина : 466.1 V, капацитет : 5200m Ah, WH : 57. Сертифициран со ISO9001, ROHS, CE, UN38. Ние сме професионален снабдувач на батерии, носи нешто именувано батерии.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата