• Со попуст
  • Неодамнешно
KXA украси уметнички занаетчиски држачи за пенкало за домаќинство Не'рѓосувачки челик ветровион дневна соба

KXA украси уметнички занаетчиски држачи за пенкало за домаќинство Не'рѓосувачки челик ветровион дневна соба

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Погодно е за кафулиња, барови, книжарници, ресторани, домови, итн Може да ја украси вашата соба станува поубава и личност. Диференцирани стилови и комбинации, богата вселенска визуелна смисла. Тие се исклучителни предмети што можат да се користат како украси, колекции или подароци на вашите пријатели. Аголот на снимање и интензитетот на светлината се различни, а фотографиите и предметите може да се отстапат. Може да има мали отстапувања како резултат на рачно мерење на димензиите. Ние сме посветени на обезбедување услуги со добар квалитет, доколку имате потреби, добредојде да се консултираме - ќе дадеме се од себе за да се сретнеме. Погодно е за кафулиња, барови, книжарници, ресторани, домови, итн. Може да ја украси вашата соба станува поубава и личност. Диференцирани стилови и комбинации, богата вселенска визуелна смисла. Тие се исклучителни предмети што можат да се користат како украси, колекции или подароци на вашите пријатели. Аголот на снимање и интензитетот на светлината се различни, а фотографиите и предметите може да се отстапат. Може да има мали отстапувања како резултат на рачно мерење на димензиите.


Клучни карактеристики

13.9X6.45cm ^ Metal Material:
Stainless Steel
We are committed to providing good quality services, if you have any needs, welcome to consult,we will do our best to meet 。 :

Слични производи во категоријата