• Со попуст
  • Неодамнешно
Кралска Смила шифон Бели танцување здолниште за жени стомак танцување костум облека племенски макси целосни здолништа цврсто здолниште во боја Војл

Кралска Смила шифон Бели танцување здолниште за жени стомак танцување костум облека племенски макси целосни здолништа цврсто здолниште

 
DEN 511.84

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Само миење на рацете. ♥ Материјал : Избор на шифонска ткаенина пријателска со високо ниво на кожа, мека изработка, пот-апсорбирана и дише. Не е лесно да се брчки и да цртаат. ♥ Димензија : една големина. Ова цврсто шифонско здолниште во боја има еластичен дизајн на половината. Половината : околу 25,6-37,4 инчи (65-95 см); Должина на здолниште : околу 37,4 инчи (95 см). ♥ Дизајн : Супер големо здолниште за замав, може да достигне 720 степени, совршено за вртење и правење динамично движење. 11 бои се достапни за да изберете. Рачно изработено, а не масовно производство. ♥ Шифонско танцување здолниште : Вклучен е само здолништето за танцување со шифон. Совршен подарок за вашата сопруга или пријателите кои сакаат танц на стомакот. Одлично за танцување во стомакот, латински танц, практика во училницата, перформанси, шоу, итн. Може да се користи како фустан за танцување во стомакот, вежба за танцување во стомакот, здолниште од латино танцување, племенско здолниште, здолниште со маскарада, здолниште за Ноќта на вештерките, фестивалско здолниште, циганско здолниште, здолниште со хипи, здолништа со фламенко, итн. Само миење на рацете. ♥ Материјал : Избор на шифонска ткаенина пријателска со високо ниво на кожа, мека изработка, пот-апсорбирана и дише. Не е лесно да се брчки и да цртаат. ♥ Димензија : една големина. Ова цврсто шифонско здолниште во боја има еластичен дизајн на половината. Половината : околу 25,6-37,4 инчи (65-95 см); Должина на здолниште : околу 37,4 инчи (95 см). ♥ Дизајн : Супер големо здолниште за замав, може да достигне 720 степени, совршено за вртење и правење динамично движење. 11 бои се достапни за да изберете. Рачно изработено, а не масовно производство. ♥ Шифонско танцување здолниште : Вклучен е само здолништето за танцување со шифон. Совршен подарок за вашата сопруга или пријателите кои сакаат танц на стомакот. Одлично за танцување во стомакот, латински танц, практика во училницата, перформанси, шоу, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата