• Со попуст
  • Неодамнешно
Памучни кошули со миленичиња зелено-сино-кругови на кученца костуми куче мачка пижами меки кучиња

Памучни кошули со миленичиња зелено-сино-кругови на кученца костуми куче мачка пижами меки кучиња

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направено од мека памучна ткаенина, дишење, мека и еластична, многу добра за чувствителна кожа Лесно вклучено и исклучено. Истегнат, но не и буги. Се прилепува совршено за телото на вашите кучиња. Има само доволно истегнување и кошулата убаво останува на место. Тие се само модна изјава за рано утрински прошетки, кул летни ноќи или дремење под обожавател. Осигурете се да ја користите табелата со големина за добро вклопување. Ако мерењето оди помеѓу две димензии, препорачуваме една големина нагоре. Направено од мека памучна ткаенина, дишење, мека и еластична, многу добра за чувствителна кожа. Лесно вклучено и исклучено. Истегнат, но не и буги. Се прилепува совршено за телото на вашите кучиња. Има само доволно истегнување и кошулата убаво останува на место. Тие се само модна изјава за рано утрински прошетки, кул летни ноќи или дремење под обожавател. Осигурете се да ја користите табелата со големина за добро вклопување. Ако мерењето оди помеѓу две димензии, препорачуваме една големина нагоре. Направено од мека памучна ткаенина, дишење, мека и еластична, многу добра за чувствителна кожа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата