• Со попуст
  • Неодамнешно
Digi-Sense AO-18526-44 Type K Econ Bolt на T/C сондата #6 SCR 36 фиберглас бр. Grn JCT

Digi-Sense AO-18526-44 Type K Econ Bolt на T/C сондата 6 SCR 36 фиберглас бр. Grn JCT

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Лабораториска опрема и инструменти Направени во Соединетите држави. Произведено од Кол-Пармер. Лабораториска опрема и инструменти. Направени во Соединетите држави. Произведено од Кол-Пармер. Лабораториска опрема и инструменти. Digi-Sense Type K Econ Bolt на T/C сондата #6 SCR 36 "фиберглас Ext. Произведено од Cole-Parmer. Производи на бренд Digi-Sense.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата