• Со попуст
  • Неодамнешно
Премиер змејови звук на звук на едриличари знамиња за велосипеди

Премиер змејови звук на звук на едриличари знамиња за велосипеди

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Само миење на рацете Дизајнер : Дејвид Ти. Големина на знамето : 9,5 in. Пол : Вклучен пол во стилот на банер од 6 мм (72 ин. Долго кога се собраа, 25,5 внатре кога се распаднаа). Ткаенина : Suntex. Заградата за монтирање на рамки за велосипеди не е вклучена. Одговара на сите загради за монтирање на знамето на велосипед од 6мм. Само миење на рацете. Дизајнер : Дејвид Ти. Големина на знамето : 9,5 in. Пол : Вклучен пол во стилот на банер од 6 мм (72 ин. Долго кога се собраа, 25,5 внатре кога се распаднаа). Ткаенина : Suntex. Заградата за монтирање на рамки за велосипеди не е вклучена. Одговара на сите загради за монтирање на знамето на велосипед од 6мм. Возете со безбедност, возење со стил! Нашите знамиња со велосипед доаѓаат со три парчиња шок-кабелски пол стаклени стакло. Карактеристиката на шок -кабелот го прави лесното склопување и го одржува столбот заедно на трнливите патишта. Знамињата се конструирани со трајна ткаенина Sun Tex отпорна на УВ и имаат столб за пол за безбедно прикачување на знамето на столбот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата