• Со попуст
  • Неодамнешно
Преносни климатизери вентилатор, мини ладилник за испарувачки воздух, личен ладилник за воздух со 4 брзини на ветер, тајмер од 2-6 ч, 7 бои LED светла, 600 мл вода за ладењ?

Преносни климатизери вентилатор, мини ладилник за испарувачки воздух, личен ладилник за воздух со 4 брзини на ветер, тајмер од 2-6 ч, 7 бои

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

1 x вентилатор за личен климатик 1 x 1,5m USB кабел. Прирачник за корисник 1 x. Резервоар за вода : 600мл. Gear : 4-брзинска брзина на ветерот. Брзина на ветер : 3м/с. Брзина : околу 2500 R/мин. Влезен напон : DC5 V/2 A. Должина на кабелот за напојување : 1,5м. Ампература на атомизатор : Дијаметар 4-5ум. Број на атомизирачки таблети : 2. Оценето испарување : околу 60мл/ч. Сите во 1 ладилник за воздух : преносни климатизери, навлажнувач за воздух, вентилатор и LED светло за расположение 4-во-1 дизајн. Можете да го користите како нормален мал вентилатор или да истурете малку мраз или вода во резервоарот за вода. Подобрено моќно моторни спрејови ладно ветре за неколку секунди, навлажнете го и прочистете го околниот воздух, моќната функција на маглата ја задоволува вашата потреба од инстант ладно до постојано ладење, не грижете се за сувата кожа после долго користење. 4 Прилагодливи брзини на ветер : Овој мини климатик дизајниран со 4 режими на брзина, можете слободно да ги прилагодите според вашите потреби. Со едноставен дизајн за лесен за корисници, само вклучете го напојувањето и притиснете на едно копче за да уживате во ладниот воздух. Тајмер и ултра тивко : Личниот климатик може да се исклучи во моментот кога ќе поставите (2 H-4 H-6 H) кога ќе заспиете или ќе заборавите да го исклучите. Покрај тоа, уникатната технологија на нем ви нуди мирна и удобна околина што нема да влијае на вашиот сон со вашето дете, ви овозможува да спиете повеќе мирно. Нагоре и надолу прилагодливо : Овој мини климатик поддржува горе -долу 90 ° прилагодлив по соодветно поставување. Прилагодливата карактеристика обезбедува многу поширока област за ладење, многу погодно за да ја споделите ладноста со вашите пријатели или семејства за време на забави, кампување или други активности. Голем резервоар за вода : Голем резервоар за вода од 600 мл може да ја користи функцијата за ладење на маглата за 8-12 часа. Вградениот резервоар за вода на преносен климатик има поголемо подобрување во мирисот на видот, исто така, може да се додаде во ладилникот за воздух за чистење на воздухот, а скалата однадвор може јасно да ја види количината на вода. Дојдете и уживајте во свеж и ладен воздух!. Заштеда на енергија : Вентилаторот за ладење на воздухот работи со мала потрошувачка на енергија, многу поевтино од водење на климатик на Фрион во топли летни денови. Мини климатизерот е и вселенски и економичен. Тоа е суштинска алатка за топло лето. Сите во 1 ладилник за воздух : преносни климатизери, навлажнувач за воздух, вентилатор и LED светло за расположение 4-во-1 дизајн. Можете да го користите како нормален мал вентилатор или да истурете малку мраз или вода во резервоарот за вода. Подобрено моќно моторни спрејови ладно ветре за неколку секунди, навлажнете го и прочистете го околниот воздух, моќната функција на маглата ја задоволува вашата потреба од инстант ладно до постојано ладење, не грижете се за сувата кожа после долго користење.


Клучни карактеристики

Water Tank:
600ml

Слични производи во категоријата