• Со попуст
  • Неодамнешно
Фото -рамка на haалеи - сето тоа сјај, рамка за златна фото, држач за картички, прилагодлива

Фото -рамка на haалеи - сето тоа сјај, рамка за златна фото, држач за картички, прилагодлива

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

★ Рамка на смола, водоотпорна и доказ, здрава и пријателска ★ Може и да се одржи меморандум, фотографија, белешка, хартија, картичка за име и сл. ★ Романтични свадбени фотографии можат да бидат поставени во рамката за фотографии, поставени на масата или обесени на wallидот е добар избор за да ја направите вашата соба поудобна и удобна. ★ Нашата рамка за фотографии работи одлично како таблета, wallид, биро или рамка за полици. Можете да го користите за да прикажете фотографии, уметност, илустрации и многу повеќе. ★ Willе додаде разновидност и возбуда во секоја просторија. Големина : Bowknot 6 inchstyle : Classictype : Фото фрамматеријал : смоласпајп : тип на правоаголник : единечен фрамефункција : модна фото-фрамепродукција Име : Фото рамка за свадба декорација Рамки за слики за слики wallидни слики Office Note : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, оставете разлики од 0,5-2 см поради рачното мерење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата