• Со попуст
  • Неодамнешно
Крупасадја преносен ултра тенок занает дрвен ламинат рачно изработен штанд со лаптоп со прилагодлива висина

Крупасадја преносен ултра тенок занает дрвен ламинат рачно изработен штанд со лаптоп со прилагодлива висина

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитете го вашиот компјутер, подобро канцелариски операции, поубави ја вашата работна маса, спална соба, канцелариска работна површина Компатибилен со сите типови лаптоп, преклопен уникатен дизајн лаптоп се залага за дом и канцеларија. Високо квалитетен рачно изработен МДФ ламинат дрвен штанд, лесен и минималистичко, трајно тврдо тело обезбедува сигурност. Дрвениот штанд на лаптопот може да се склопи кога не е во употреба. Ултра-тенкиот дизајн го олеснува носењето. * Вклучен пакет : 1 x дрвен штанд на лаптоп, (бојата може да се разликува во дрвена завршница, испратете според достапноста). Ергономски дизајн - Нашиот држач за лаптоп има 3 прилагодливо ниво на висина. Можете да најдете најсоодветен агол на гледање, сега нема повеќе вратови и болки во грбот. Стенд за лаптоп на лаптопот Krupasadhya е погоден за повеќето уреди од 10-15,6 инчи, вклучувајќи Mac Book, Mac Book Air, Mac Book Pro, Microsoft Surface, Google, Lenovo, Acer, Chromebook, Alien, Sony, Samsung, Think Pad, Ipad Pro, Pixelbook, Dell XPS, HP, ASUS и многу повеќе. Широка компатибилност - одговара на лаптопи или таблети до 15,6 инчи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата