• Со попуст
  • Неодамнешно
LED 12W H LED глави за осветлување на патеката, затегнати LED -светлосни тела за акцент на мало уметнички дела, линеарно светло на патеката H тип -3000k топло бело CRI90+ прилагод

LED 12W H LED глави за осветлување на патеката, затегнати LED -светлосни тела за акцент на мало уметнички дела, линеарно светло

 
DEN 1599.84

Количината на стоката
Това е достапна

Triac Dimmable -Dim непречено од 10% - 100% , 1200 LM на LED -ламбината, 3000k топла бела енергија ефикасна 1 W LED -светлина еквивалентна на 60 W халоген, затемнет со повеќето LED затемнувачи (Совет* не целосно компатибилен со сите затемнети, ве молиме консултирајте се ако се консултирате со ако Вие го користите Dimmer) Компатибилен со системот за патеки за патеки H Type 3-жица-1 и колото Halo Light (Track Rail и Dimmer не се вклучени во пакетот). Супер светли и тела за осветлување предводени од патеката, главата на ламбата и раката на ламбата може да се прилагодат според различни агли, и може да се ротираат 350 степени хоризонтално и 90 степени вертикално за да ги решат проблемот со локалното осветлување. плус циркуларна светлина поточно и живописно осветлување од другите алтернативи за осветлување. Бесплатно со одлично пренесување во боја, главата на таванот има мулти и насочен прилагодлив агол за различно светло на предметите за осветлување на акцент, особено за комерцијално осветлување, прозорци за продавници, дома, соба, кујна . Индустриски дизајн : Индустриски стил на осветлување на таванот за осветлување се погодни за повеќе места, совршени за кујна, спална соба, галерија, студио, ходник, продавница, бар, ресторан, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата