• Со попуст
  • Неодамнешно
Луош за еднократно гел за мраз за мраз, креативен цртан филм, преносен мини ладен гел изолирана ладилна торба, случајна боја

Луош за еднократно гел за мраз за мраз, креативен цртан филм, преносен мини ладен гел изолирана ладилна торба, случајна боја

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пакувања со мраз за еднократно гел, нетоксични, без латекс, без БПА и без фталат Прекрасни модели на цртани филмови, најдобри идеи за подароци на производи за лето за ладење. Чувајте во фрижидер или замрзнувач и користете како мал мраз пакет во секое време. Совршен додаток за третман на нега на кожата / убавина, забавно за употреба како детски леден пакет. Алатка што мора да ја има за летно ладење третира дури и за кој било комплет за прва помош. Веднаш удобна и кул околина за вас во жешко лето. Пакувања со мраз за еднократно гел, нетоксични, без латекс, без БПА и без фталат. Прекрасни модели на цртани филмови, најдобри идеи за подароци на производи за лето за ладење. Чувајте во фрижидер или замрзнувач и користете како мал мраз пакет во секое време. Совршен додаток за третман на нега на кожата / убавина, забавно за употреба како детски леден пакет. Алатка што мора да ја има за летно ладење третира дури и за кој било комплет за прва помош. Веднаш удобна и кул околина за вас во жешко лето. Мерки на претпазливост : 1. Ледените кеси се само за надворешна употреба. На пример, кога содржината контактира со очила или кожа, темелно измијте го со вода. Ако случајно јадете нешто во врска со содржината, треба да пиете многу вода и да се обидете да исплукате, доколку е потребно, контактирајте го докторот. Не е погодно за деца на возраст под 6. Ако производот е оштетен, не користете го. Отстранете го тоа според класификацијата на отпадот и обрнете внимание на заштитата на животната средина.


Клучни карактеристики

Material:
PE
Size:
One Size
Length:
10.3cm(4.05in)
Width:
7.7cm(3.03in)
Color:
Random color(If you buy more than one, you may receive the same color or several colors.)
Quantity:
1 pc

Слични производи во категоријата