• Со попуст
  • Неодамнешно
Пакет во кампусот Дакин

Пакет во кампусот Дакин

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ранец дизајниран со посветен ракав за складирање на ракав што одговара на повеќето 15 "лаптопи и вклучува подложен дно панел за да ги заштити вашите скапоцености Вграден во организација со џеб од сонцето поставен од руно, џеб од страна на мрежа, џеб на организаторот и најдобро од сè, изолиран ладилник до Чувајте го вашиот ручек свеж. Конструиран со скриени ленти за задно и ленти за рамо и прилагодлива каиш за строга лента за носење на удобност, варира според ткаенината. Димензии : 18,5 x 12 x 7 ". Ограничена гаранција за живот. Ранец дизајниран со посветен ракав за складирање на ракав што одговара на повеќето 15 "лаптопи и вклучува подложен дно панел за да ги заштити вашите скапоцености. Вграден во организација со џеб од сонцето поставен од руно, џеб од страна на мрежа, џеб на организаторот и најдобро од сè, изолиран ладилник до Чувајте го вашиот ручек свеж. Конструиран со скриени ленти за задно и ленти за рамо и прилагодлива каиш за строга лента за носење на удобност, варира според ткаенината. Димензии : 18,5 x 12 x 7 ". Ограничена гаранција за живот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата