• Со попуст
  • Неодамнешно
Преносен приклучок и репродукција VGA на HDMI излез 1080p HD Audio TV AV HDTV компјутерски кабел VGA2HDMI Адаптер за конвертор VGA до HDMI, Серија 1

Преносен приклучок и репродукција VGA на HDMI излез 1080p HD Audio TV AV HDTV компјутерски кабел VGA2HDMI Адаптер за конвертор

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО! Приклучете и играјте додека одите Поддржува резолуции на HDTV до 1080p. Преносен дизајн, нема потреба да инсталирате возачи. Upscale VGA сигнал до HDMI сигнал со аудио. УСБ-дизајн со двојно чип, поддршка на аудио излез и напојување во исто време. БЕСПЛАТНО БЕСПЛАТНО! Приклучете и пуштете како што одите. Поддржувајте резолуции на HDTV до 1080p.портски дизајн, нема потреба да инсталирате драјвери. Стандарден излез на HDMI со дигитален сигнал, потребен е само HDMI кабел за да се синхронизира. Влезни порти : 1 x VGA, 1 x 3,5mmphonejack2. Излезни порти : 1 x HDMI3. Во согласност со HDMI 1. Конвертира VGA Video и USB 2 CH аудио во HDMI и се прикажува на HDTV / Monitor.Connector A : Speakon Model Број : VH01-02 Type : VGA Cable Sconnector B : Hdmigender : Memon-Female Bundle : Bundle 1 Packing : Polybag Shilding : Combetimenter дијаметар : Multimedia.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата