• Со попуст
  • Неодамнешно
Hylikota 10pcs Црвено 3Led 12V 3/4 LED Маркер Дозвола Светла Пилешко Круг Приколка Страна Маркер Сигнал Светилка Куршум Светла За Кампер Приколка КАМИОН АТВ RV ВАН Пикап 12V

Hylikota 10pcs Црвено 3Led 12V 3/4 LED Маркер Дозвола Светла Пилешко Круг Приколка Страна Маркер Сигнал Светилка Куршум Светла За Кампер

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

10 парчиња 3/4 Инчен 3лед маркер Тркалезни Црвени Светла + Црвена Леќа Може да биде функција како дозвола, страничен маркер, светло за идентификација,светлосен сигнал за Камион Автомобил Автобус Приколка Ван Караван Брод, рамо до рамо атв светлина. 3 парчиња ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН SMD LED ВО Внатрешноста На Светилката, 60 лумени секоја светлина со Висококвалитетен 2835 SMD LED Нуди Екстремна Силна светлина со 100. Леќа ЗА КОМПЈУТЕР, Епоксидна Запечатена Водоотпорна, Отпорна На Удари, Отпорна На Прашина Со Епоксидна Смола; Лесен за инсталирање : Црна жица за негативна електрода и Црвена жица за позитивна електрода. Целото производство се тестира пред пакувањето и 100% Обезбедува Добра Состојба Пред тоа. Ние Нудиме Техничка Услуга На Клиентите, Слободно Контактирајте Не За Техничко, Инсталационо И Користење Прашање. Гаранција : 1 година премиум гаранција (Бесплатна Замена) ! ако се случи недостасува дел или скршен, ве Молиме побарајте помош преку страницата за нарачка, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение и ќе одговориме во 24. 50 Парчиња килибарни светла за камиони;. Водоотпорна Леќа, Епоксидна Запечатена Светлина. 3 СМД лер во внатрешноста на светилката. 3/4 led маркер светлината е отпорна на судир, запечатена IP68 водоотпорна, корозија, прашина и влага, заштеда на енергија и мала потрошувачка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата