• Со попуст
  • Неодамнешно
Кутии за складирање на фотографии од 4 x 6, случаи на организатор на фотографии занаетчиски контејнери за складирање на слики за фотографии - 10 пакувања

Кутии за складирање на фотографии од 4 x 6, случаи на организатор на фотографии занаетчиски контејнери за складирање на слики за

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вклучени се кутии за складирање на фотографии - 10 пакети 4 "x 6" Случаи за фотографии се вклучени Секој случај може да има 100 фотографии. Супер удобен за употреба и преносен за носење кога патувате. Секоја големина на случај : 6,8 x 4,3 x 1,0 инчи. Цврсти и издржливи- кутиите за организатор на фотографии се изработени од висококвалитетна транспарентна ПП пластика, безбедна, цврста, не лесно деформирана. Можете брзо и лесно да ги проверите костените внатре дури и кога се затворени. Двојна заштита- Затворањето на затегнување ја одржува содржината внатре и ги заштитува вашите семејни фотографии, картичките се оштетени или скршени. Мултифункционален организатор - Пластичните случаи за складирање ви помагаат ефикасно да организирате, чувате и заштитувате фотографии, марки, картички, мониста, занаети, семиња од градина, канцелариски материјали, чувајте ја вашата куќа или канцеларија чиста и уредна. Гаранција за задоволство- Нашиот случај за чувари на фотографии може лесно да се чува во ранец, фиока за биро, работна површина, полица за книги или багаж за патување. Секое прашање, ве молиме контактирајте не директно. Вклучени се 10 пакувања за занаетчиски занаетчиски куќишта за организатор за налепници за фотографии со марки картички Карактеристики на производи : 10 пакети 4 "x 6", вклучени се.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата