• Со попуст
  • Неодамнешно
Јардве Детски Играчки Надворешен Декор Модел Железнички Лед Светилки Улични Лгихти Симулирани 10 парчиња Мини Дворни Светла Моделско Светло 1: 87 Скала 8,5 см 3,34 инчи 3

Јардве Детски Играчки Надворешен Декор Модел Железнички Лед Светилки Улични Лгихти Симулирани 10 парчиња Мини Дворни Светла Моделско Светло

 
DEN 148.64

Количината на стоката
Това е достапна

Поништи Модел Железнички Светилки Светилкисо уникатен и шик дизајн, вашата мини куќа изгледа повеќе топло и модерно. Модел Железнички Светилки Светилкиовој мини модел на улична светилка може да биде декоративен украс за моделот за внатрешни работи на вашата мини куќа. Модел Железнички Светилки Светилкимоделот на уличната светилка е изработен од врвен материјал, многу нежен и за долготрајна декорација. Модел Железнички Светилки Светилкиставете го на мини куќа за пореални детали. Оставете поинаков визуелен впечаток. Модел Железнички Светилки СветилкиФината изработка обезбедува долг работен век и реални детали и изглед. Описовие улични светилки може да се користат како украсни светла за куќи за кукли. Тие можат да се користат и за фотографија и разни модели на сцени. Како добар подарок за љубовник, пријатели и семејство. КарактеристикиБоја : ЦрнМатеријал : Нерѓосувачки челик, Абс Size Големина : 8, 50Х0, 90Х0, 90см/3, 34Х0, 35Х0, 35 инчен напон : 3ВСветлина : бела светлина.Пакет Вклучувајќи 10 x Мини Двор Светло Модели.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата