• Со попуст
  • Неодамнешно
WJJ Бебе играчки, едукативни играчки, играчки за риболов, 1-2 години момчиња и девојчиња, рано образование за играње хрчаци, мултифункционални играчки на мозокот

WJJ Бебе играчки, едукативни играчки, играчки за риболов, 1-2 години момчиња и девојчиња, рано образование за играње хрчаци,

 
DEN 451.20

Количината на стоката
Това е достапна

1 Висококвалитетен материјал, може да се користи долго време, не е лесно да се оштети. Подобрување на нивните убави моторни вештини, ослободете ја нивната креативност и стимулирајте ја нивната имагинација! Одгледувајте ја можноста на бебето да согледува бои и да ги обучува вештините за координација на раката, мозокот и очите во играта. Бескрајна забава. Многу погоден за симулациски игри, играње улоги, едукативни играчки, сензорни играчки, ран развој на бебиња и интелигентни играчки за учење. Може да ја искористи способноста за координација на бебето, активното размислување, многу погодно за интеракција родител-дете, двоен дизајн на чекан, може да игра со бебето, да ја подобри концентрацијата на бебето, родителите да играат со бебето, да ги научат да ги разберат формата и карактеристиките од секој дел, и култивирајте ја когнитивната способност за бебиња. Оваа прекрасна играчка е шарена и ќе донесе многу забавно за игра. Боите се многу светли. Да се ​​исечат и залепуваат повеќе пати. Име на производот : Образовен материјал за производство на страници : Дрво Производ Боја : Големина на пропродукцијата : 24.5cmproduct Содржина : Додатоци прикажани во додатоци за производи кои можат да се применуваат : 1-6 години Олд Производство Функција : Обучете ги способностите за координација на раката, мозокот и очите во играта.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата