• Со попуст
  • Неодамнешно
Додатоци за домашни барови Виски Декантер За Вино Декантер Декантери Пловечки Брод Диспензерот За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик За Текила Бурбон Рум Подароци Пов?

Додатоци за домашни барови Виски Декантер За Вино Декантер Декантери Пловечки Брод Диспензерот За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик За Текила

 
DEN 5102.56

Количината на стоката
Това е достапна

Безбеден Материјал : ние ги користиме најдобрите материјали за нашите производи Еколошки, нетоксичен, флексибилен, еднократно и издржлив. Нема хемиски премази, нема полнила. Забава за роденден или празнична забава. Рачно Изработен стаклен декантер за виски во форма на стакло со генијален чамец што дува со рака, впечатливи детали во декантерот. Направете одличен подарок-уникатен подарок за загревање на куќата, годишнина, Божиќ, подарок За Денот на Пензионирањето или Таткото, овој диспензер гарантира траен впечаток. 500 мл декантер-виски,бурбон, коњак, ракија, сите ваши духови ќе изгледаат одлично во нашиот декантер. Перформанси на запечатување - нашите приклучоци од матирано стакло создаваат долготрајна херметичка заптивка. Чистата суштина на вашиот најдобар алкохол е зачувана и нема да испари. Нашиот декантер за виски има класа и стил што го прави совршен додаток на вашата домашна серија барвери, импресионирајќи ги вашите гости за време на домашни прослави или свечени забавни прилики.Рачно изработен стаклен декантер кој може да собере до 500 мл од вашето омилено вино, рачно изработени комплексни бродови го покажуваат духот на вашиот безвременски декантер за буриња. Ракавот има прилагодлива заптивка за да обезбеди доживотна заптивка отпорна на истекување, робусна стабилност, технологија што тече и елегантен дизајн. Изработени од нерѓосувачки челик затоа што никој не сака да вкуси пластика на своето вино.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата