• Со попуст
  • Неодамнешно
24 компјутерски патувања маска за очите за очи за спиење свила везена заслепена покривка за одмор

24 компјутерски патувања маска за очите за очи за спиење свила везена заслепена покривка за одмор

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сосема ново Одличен квалитет. Одличен квалитет. 24 компјутер свила извезена маска за очи за спиење Оче за слепи за слепи сенка за патеката за одмор Овие маски многу од 24 парчиња доаѓаат во различни дизајни; Случајно испорачана по достапноста Стилската маска за очи има сатенска завршница, извезена и мери 7,5 ”x 3,5”. Удобната еластична лента за глава го држи на место. Совршен за патување, медитација, релаксирање, дремење и многу повеќе. Прекрасен подарок за секого!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата