• Со попуст
  • Неодамнешно
Хамилтон ham35081 Отстранлива игла до адаптер за лер, женски

Хамилтон ham35081 Отстранлива игла до адаптер за лер, женски

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Компанијата Хамилтон нуди серија адаптери кои претвораат голем шприц за отстранлив игла (RN прекинување) во врска со LUER Постојат три различни отстранливи адаптери за 250 мл и поголеми шприцови. Адаптерите го претвораат прекинувањето на РН во машко луер, машко заклучување на Луер или женска врска за заклучување на Луер. Адаптерот има пристаниште И. од 0,039 "што овозможува шилеста на примерокот преку шприц опремена со игла од 26 мерачи или помала.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата