• Со попуст
  • Неодамнешно
Авантурата чека! 2-пакет цврсто дрво празно гнездење кукла 5 парчиња сет

Авантурата чека! 2-пакет цврсто дрво празно гнездење кукла 5 парчиња сет

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оставете обична или украсете со боја, обоени моливи, итн Во оригиналниот руски дизајн или за празник (Божиќ, в Valentубените, Свети Патрик, .) или која било друга тема. Бескрајни можности. 2-пакет : 5 парчиња секоја одлична за уметничка активност со дете, пријател, родител, итн. Загарантиран со квалитет : рака се претвори во цврст бор направен да трае со години. Најголема кукла 4,5 инчи висока и ширина 2,5 инчи. Оставете обична или украсете со боја, обоени моливи, итн. Во оригиналниот руски дизајн или за празник (Божиќ, в Valentубените, Свети Патрик, .) или која било друга тема. Бескрајни можности. 2-пакет : 5 парчиња секоја одлична за уметничка активност со дете, пријател, родител, итн. Загарантиран со квалитет : рака се претвори во цврст бор направен да трае со години. Најголема кукла 4,5 инчи висока и ширина 2,5 инчи. 2-пакет! Празно гнездење кукла 5 парчиња сет. Совршен за тематски уметнички проект за одмор или друга декоративна идеја. Направено од цврсто дрво. Подготвени за сликање. Најголема кукла 4,5 "висока за 2,5" ширина. Опасност за гушење : вклучени се мали парчиња.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата