• Со попуст
  • Неодамнешно
FanMats 63092 Индијана Хуисс Амбасадор Амбасадор знамиња на автомобили - 2 пакувања мини авто -знамиња, 4in x 6in, совршен за аспиратор или багажникот

FanMats 63092 Индијана Хуисс Амбасадор Амбасадор знамиња на автомобили - 2 пакувања мини авто -знамиња, 4in x 6in, совршен за аспиратор

 
DEN 713.60

Количината на стоката
Това е достапна

100 % полиестер Направено со тешка ткаенина за издржливост. Лесно и безбедно клипови на аспираторот или трупот. Нискиот профил нема да го попречи видот додека возите. Продаден како пар. Знаме приближно 4 "x 6". Претставете го вашиот омилен тим на патот на денот на играта или кој било ден со знамиња на амбасадорот! Ова минијатурно знаме има низок профил за да се види, но сепак дава голема изјава. Знамињата на амбасадорот се продаваат во парови и лесно клипови на аспираторот или трупот на вашиот автомобил.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата