• Со попуст
  • Неодамнешно
Производи за миленичиња Мираж 12-инчи не престануваат да веруваат во екранот кошули за миленичиња, средно, црно

Производи за миленичиња Мираж 12-инчи не престануваат да веруваат во екранот кошули за миленичиња, средно, црно

 
DEN 287.68

Количината на стоката
Това е достапна

Одговара на 10 „врат, 16“ Машинско миење внатре за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку истегната ткаенина за удобно вклопување. Одговара на 10 „врат, 16“. Машинско миење внатре за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку истегната ткаенина за удобно вклопување. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата