• Со попуст
  • Неодамнешно
N/A козметичка четка за четки за четки за шминка-синтетичка коса за убавина за убавина, алатка за основање во прав Пенчиња за очила (боја: А, големина

N/A козметичка четка за четки за четки за шминка-синтетичка коса за убавина за убавина, алатка за основање во прав Пенчиња за

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Меко е и не го прободува лицето, а почетниците не се плашат да користат руменило Мека до допир, силна моќ за фаќање, мека текстура на влакната, лесно да се притисне рамномерно, создавајќи тродимензионален ефект на шминка. Површината на шипката за четки е обоена со спреј, што е цврста и текстурирана без да остави ознаки на прстите, а шипката нема да попушти кога ќе се измие. Натопете лабава прав на лицето и четкајте лесно за да поставите шминка. Влакната се трепереа и густи, а шминката е поставена во голема површина без да ги промаши суптилните несовршености на лицето. Меко е и не го прободува лицето, а почетниците не се плашат да користат руменило. Мека до допир, силна моќ за фаќање, мека текстура на влакната, лесно да се притисне рамномерно, создавајќи тродимензионален ефект на шминка. Површината на шипката за четки е обоена со спреј, што е цврста и текстурирана без да остави ознаки на прстите, а шипката нема да попушти кога ќе се измие. Натопете лабава прав на лицето и четкајте лесно за да поставите шминка. Влакната се трепереа и густи, а шминката е поставена во голема површина без да ги промаши суптилните несовршености на лицето. Тоа е меко и не го прободува лицето, а почетниците не се плашат да користат руменило. Подготвен до допир, силна моќ за фаќање, мека текстура на влакната, лесно се притиска рамномерно, создавајќи тродимензионален ефект на шминка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата