• Со попуст
  • Неодамнешно
4 Порта DCB104 Полнач за батерии за DeWalt 12V/20V MAX литиум-јонски батерии Брзо полнење

4 Порта DCB104 Полнач за батерии за DeWalt 12V/20V MAX литиум-јонски батерии Брзо полнење

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

4 во 1 за полнач за батерии Dewalt, 100% компатибилен со Dewalt 12 V Max, 20 V Max и Flex Volt 20 V/60 V максимални батерии Одлична замена за оригиналниот полнач DEWALT DCB112 DCB115 DCB118 DCB107 DCB105 DCB102. Симултан полнач за батерии за батеријата Dewalt 20 V, истовремено може да наполнувате 4 батерии во сите пристаништа. Полначот за повеќе батерии поддржува влез 100-240 V AC, 14. Излез 3-засилувачи по порта за брзо полнење и ви овозможува да се движите брзо од една задача до друга со алатки што се подготвени за работата. Ult во двојни 5 V / 2.1 A USB порти, може да ги пополните вашите паметни телефони, банкарска банка, звучници и USB вентилатор и така натаму. Совршено вклопуваат разни видови на електронски уреди. По продажбата : Sunmily ќе понуди гаранција од 6 месеци, доколку имате проблем со квалитетот со производот, PLS се чувствува слободно да не контактирате. 4 во 1 за полнач за батерии Dewalt, 100% компатибилен со Dewalt 12 V Max, 20 V Max и Flex Volt 20 V/60 V максимални батерии. Одлична замена за оригиналниот полнач DEWALT DCB112 DCB115 DCB118 DCB107 DCB105 DCB102. Симултан полнач за батерии за батеријата Dewalt 20 V, истовремено може да наполнувате 4 батерии во сите пристаништа. Полначот за повеќе батерии поддржува влез 100-240 V AC, 14. Излез 3-засилувачи по порта за брзо полнење и ви овозможува да се движите брзо од една задача до друга со алатки што се подготвени за работата. Ult во двојни 5 V / 2.1 A USB порти, може да ги пополните вашите паметни телефони, банкарска банка, звучници и USB вентилатор и така натаму.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата