• Со попуст
  • Неодамнешно
28 парчиња 1мм*7мм цилиндричен игла за иглички игла за иглички иглички Позиционирање на иглички отпорни на корозија, мазен лежиште челик

28 парчиња 1мм*7мм цилиндричен игла за иглички игла за иглички иглички Позиционирање на иглички отпорни на корозија, мазен лежиште челик

 
DEN 1529.60

Количината на стоката
Това е достапна

Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 T Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Тип на ставка : Даул. Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 T. Снабдување со DIY : обработка на дрво. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Тип на ставка : Даул. Дијаметар на пин * Специфики за должина на пинот : Број на модел : U EU12912 T89 T1 T21 T2 T71 TY17 T7 TDIY Снабдувања : Дрво работење на дрво : Не -Оригин : Мајнленд Чинаим Тип : Даул.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата