• Со попуст
  • Неодамнешно
Универзитет Рико Вандербилт Премиум хром обложена рамка за таблички од не'рѓосувачки челик и бонус за лепење - Покажете го вашиот ДИК Дух/ официјално лиценциран Commo

Универзитет Рико Вандербилт Премиум хром обложена рамка за таблички од не'рѓосувачки челик и бонус за лепење - Покажете го вашиот ДИК Дух/ официјално

 
DEN 1000.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата врвна рамка за регистарска табличка - возејќи по автопатот со тимски дух - покажете го вашиот тим на тимот на Commodores секој ден во годината! Ставете ја регистарската табличка со црно -злато, не'рѓосувачки челик на вашиот автомат и оставете ја вашата случајна да светне светло Колекционерите изданија Commodores Тематски ставки за пакет нема да траат долго - ние сме горди да ви го донесеме овој пакет со ограничено издание поставен од RICO Industries. Не пропуштајте да ја добиете оваа една од еден вид вистински RICO Industries NCAA лиценцирана рамка за плочи. Совршен подарок за кој било фанатик на Вандербилт - ширете добра волја и изненадете го омилениот вентилатор на Commodores со ова прекрасно комбо на рамка за регистарски таблички и прицврстување на прозорецот. Совршен за дома, авто, кампер, пикап и многу повеќе!. Извикајте ја вашата лојалност за наредните години - покрај Божиќните и празничните подароци, овој сет на производи за лиценцирани комодори на Вандербилт се совршени за настани за опашка без разлика дали се кошарка или фудбалски игри. Вклучувајќи ги центрите за настани, табели и многу други проекти за украсување на домови. Уникатни производи за страствени навивачи - Rico Industries е водечки производител на стока на NCAA. Успехот на Рико е директно поврзан со донесување нови и возбудливи дизајни и техники на производство во категории кои имаат потреба од иновации. Нашата врвна рамка за регистарска табличка - возејќи по автопатот со тимски дух - покажете го вашиот тим на тимот на Commodores секој ден во годината! Ставете ја регистарската табличка со црно -злато, не'рѓосувачки челик на вашиот автомат и оставете ја вашата случајна да светне светло. Колекционерите изданија Commodores Тематски ставки за пакет нема да траат долго - ние сме горди да ви го донесеме овој пакет со ограничено издание поставен од RICO Industries. Не пропуштајте да ја добиете оваа една од еден вид вистински RICO Industries NCAA лиценцирана рамка за плочи. Совршен подарок за кој било фанатик на Вандербилт - ширете добра волја и изненадете го омилениот вентилатор на Commodores со ова прекрасно комбо на рамка за регистарски таблички и прицврстување на прозорецот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата