• Со попуст
  • Неодамнешно
Студиото светлосни суштини умираат, бр. 141, овални рамки

Студиото светлосни суштини умираат, бр. 141, овални рамки

 
DEN 1342.40

Количината на стоката
Това е достапна

Dies се совршени за картички, белешки, списанија, картички за подароци, обележувачи и многу повеќе Dies се совршени за картички, белешки, списанија, картички за подароци, обележувачи и многу повеќе. Едноставно исечете ги формите и украсете на вашиот омилен начин. Можете да ги користите за да истакнете други исечоци од умирање, или да ги украсувате со бои, прав, хартија од ориз, марки, матрици, единствената граница е вашата имагинација. Користете го Die Cut сам на проект или измешајте и совпаѓајте со други умирања. Тие се компатибилни со повеќето водечки машини за сечење на умре (продадени одделно). Овој пакет содржи најважни елементи во студиото, кои се намалуваат, бр. 141, овални рамки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата