• Со попуст
  • Неодамнешно
Пловечки полици монтиран сет од 3, полици за складирање на wallидови од рустикален дрво за спална соба, дневна соба, бања, кујна, канцеларија и повеќе карбонизирана цр?

Пловечки полици монтиран сет од 3, полици за складирање на wallидови од рустикален дрво за спална соба, дневна соба, бања, кујна, канцеларија

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставни полици за прикажување - Едноставен дизајн лебдечки полици изработени од цврсти табли од дрво од Паулоунија и метални загради обложени во прав, совршени за прикажување и држење колекционери, мали растенија, полнети животни и многу повеќе? Функционални полици за складирање - корисно за додавање дополнителен простор за полици за чување и организирање на мали предмети или неред во спална соба, бања, кујна и повеќе, одлично за расчистување на шанкот. Рустикални wallидни полици - се одликува со рустикален стил со запалено завршно дрво и индустриски метални загради, декоративни и одлични додатоци или акцент на кој било wallиден простор. Цврст и лесен за инсталирање - Супер цврст, лесен за следење на наставата и вклучени сите монтирани хардвори, супер лесни за склопување и поставување. Вовед : Едноставен сет на wallидни полици создава дополнителен простор дома или канцеларија за прикажување и организирање на вазни, семејни слики, колекции, чувари или складирање предмети во кујна, оставата, дневна соба, спална соба и многу повеќе. 4 инчи длабоки, три различни големини за групирање на кој било начин. Стоки со висок квалитет заслужуваат разумна цена и широко внимание! Ајде! Карактеристики : 1. Едноставни полици за прикажување 2. Функционални полици за складирање 3. Рустикални wallидни полици 4.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата