• Со попуст
  • Неодамнешно
L'Emerical Leadding Среќна рака Масажа за рака 1200 Египетски памук египетски памук 3-парчиња маса за масажа на маса поставена до 5-7 инчна длабока маса поставена боја

L'Emerical Leadding Среќна рака Масажа за рака 1200 Египетски памук египетски памук 3-парчиња маса за масажа на маса поставена до 5-7 инчна длабока

 
DEN 1967.84

Количината на стоката
Това е достапна

100% египетски памук 3-PCS сет вклучува : еден вграден лист (36 "x 77") инч, еден рамен лист (61 "x 100") инч, секое парче проверено за висок квалитет. Белешка : - Електронски генерирани слики и тоа може да биде малку поинаква боја. Проверете дали купените предмети се автентични производи со одличен квалитет со цел да добијат најдобар квалитет. Направено во Индија. Одреден период на Деливери со 4-6 работни дена гарантирани!. L'Emerical Leadding Обезбедете 3-парчиња маса за маса за маса за масажа (1 парчиња поставен лист вклопуваат до 7 "инч длабок џеб, рамен лим од 1 парчиња и опремено капаче за одмор на лице) 100% египетски памук. Сет вклучува дарежлива (61 инчи x 100 инчи ) Пораст лист со големина, (36 инчи x 77 инчи x 7 инчи) вграден лист и (6 "x 15") инчи вграден капак за одмор на лице. Трајни и долготрајни за комерцијална употреба. Нашите луксузни листови за масажа се направени од ултра меки 100% Египетски памук. Тие се двојни четки, екстра трајни комплети на фланелен листови. Овие ултра меки чаршафи се сигурни дека ќе помогнат да се создаде најрелаксирачко и заживувачко искуство со масажа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата