• Со попуст
  • Неодамнешно
GPM за Traxxas E -Revo 2.0 VXL безгранични делови за надградба на алуминиум мотор со перки за мијалник за топлина - 1 парчиња поставени портокалови

GPM за Traxxas E -Revo 2.0 VXL безгранични делови за надградба на алуминиум мотор со перки за мијалник за топлина - 1 парчиња поставени

 
DEN 465.60

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производот : Алуминиумски мотор со мотори со топлински мијалник - сет од 1 парчиња Направено од високо квалитетен алуминиум 6061 T6 за стабилни перформанси и голема издржливост. Дизајнирано со проширени перки за да помогне во ладењето на топлината генерирана од моторот. Вклучени додатоци : завртки за глава од не'рѓосувачки челик 5x25-1pc; Завртки за глава од не'рѓосувачки челик 4x12-1pc; Завртки со рамна глава од не'рѓосувачки челик 3x10-2pcs. Оригинален број на делот за акции : 5660. ќе одговара : 1/10 Traxxas E-Revo 2.0 VXL без четка (86086-4). Име на производот : Алуминиумски мотор со мотори со топлински мијалник - сет од 1 парчиња. Направено од високо квалитетен алуминиум 6061 T6 за стабилни перформанси и голема издржливост. Дизајнирано со проширени перки за да помогне во ладењето на топлината генерирана од моторот. Вклучени додатоци : завртки за глава од не'рѓосувачки челик 5x25-1pc; Завртки за глава од не'рѓосувачки челик 4x12-1pc; Завртки со рамна глава од не'рѓосувачки челик 3x10-2pcs. Оригинален број на делот за акции : 5660. ќе одговара : 1/10 Traxxas E-Revo 2.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата