• Со попуст
  • Неодамнешно
складирање на новогодишна елка, контејнер За Складирање на Оддел За празнични дрвја Заштитете Од Прашина Инсекти И Влага Силни Рачки

складирање на новогодишна елка, контејнер За Складирање на Оддел За празнични дрвја Заштитете Од Прашина Инсекти И Влага Силни Рачки

 
DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

пластика Димензии : 122 x 51 x 38 cm / 48.97 во/165 x 76 x 38 cm/ 64. Направете го чистењето и складирањето за одмор лесно како што може да биде со торба за складирање изградена за да носи што било и сѐ; Користете ја оваа торба за да ја чувате Елката, Венците, празничните чаршафи, па дури и сезонските џемпери и ќебиња. ЦВРСТ МАТЕРИЈАЛ : Изработен со тежок полиестер отпорен на влага во тесен дизајн на ткаење. Вградени Тешки Армирани Рачки за лесно Носење кога се целосно натоварени. Зајакнете ги рачките-Торбата За Новогодишна Елка има армирани рачки што го олеснуваат носењето на торбата за складирање насекаде. Издржливост на која можете да верувате без разлика колку е тешка торбата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата