• Со попуст
  • Неодамнешно
Повторно откривање на завој, сина

Повторно откривање на завој, сина

 
DEN 214.08

Количината на стоката
Това е достапна

Интегрирана површина на метали дизајнирана за прехранбената индустрија Третманот со прва помош брзо, лесно и хигиенски. Може да се следи со употреба на метален детектор. Тип на производ : Облечување со рани. Интегрирана површина на метали дизајнирана за прехранбената индустрија. Третманот со прва помош брзо, лесно и хигиенски. Може да се следи со употреба на метален детектор. Тип на производ : Облечување со рани. Полнење на завој со слива со сина боја - 2 пакувања. Пополнете за диспензерите #5503. Доаѓа со 45 сини завои по пакет - вкупно 90 завои. Забележливи завои со интегрирана метална површина за повеќекратно завиткување околу прстот. Оптички привлечен сино долг завој може да се следи со употреба на метален детектор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата