• Со попуст
  • Неодамнешно
InuoMicro Dual Core Заштитен Ѕид Поддржан ХАРДВЕР N4305L8 СО 4305u Процесор На Одборот, Вентилатор 8 I225V 2.5 G LAN 2.2 Ghz, Мини Компјутер Заштитен Ѕид Windows Linux Centos

InuoMicro Dual Core Заштитен Ѕид Поддржан ХАРДВЕР N4305L8 СО 4305u Процесор На Одборот, Вентилатор 8 I225V 2.5 G LAN 2.2 Ghz, Мини Компјутер Заштитен

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

8 GB RAM МЕМОРИЈА, 128 GB SSD, Со Wi Fi5 G LAN, 4 X USB 3.0, HD Видео, DP порта. Интел Celeron Процесор 4305 U 2 M Кеш, 2.20 GHz Производи порано Виски Езеро TDP 15w Intel UHD Графика за 8-Та Генерација Интел Процесори. ПРЕДНОСТ : Обезбедете ја вашата мрежа со компактен, без вентилатор и тивок заштитен ѕид, помоќен од обичниот рутер. Поддршка за поголем број терминали. Поддршка Виндоус, Линукс, пфсенсе, Софос, Виос, линукс иптаблс, Отплеткување итн. Инсталирајте ГО ОПЕРАТИВНИОТ СИСТЕМ сами. Аплицирајте во мала Канцеларија домашна Канцеларија (СОХО) пристап до интернет, домашни лаборатории, виртуелни канцеларии, СМБ, Експозитура, локации на далечински работници итн. Модел : N4305 L8 AES-NI : ДА ПРОЦЕСОР : Intel Celeron Процесор 4305 U 2 M Кеш, 2.20 GHz Производи порано Виски Езеро TDP 15 W Intel UHD Графика за 8-та Генерација Интел Процесори Работна Температура : 0~50 Степени Целзиусови Неработен Темпо : -20~80 Степени Целзиусови Хард Диск : Поддршка 1 x Мини-PCIe За Msata SSD И 1 X 2.5" SATA SSD/Hdd(2.5" SATA КАБЕЛ ВКЛУЧЕНИ) Меморија : Поддршка 1 X Ddr4 so-Dimm приклучок,2133/2400 MHZ, ДО 32 G wifi : 1 X Мини Pcie Целосна Должина За 4g, Половина Должина За Wi-Fi Само Поддршка Usb Уред. 2 За Wi-fi (е клуч, 2230) LAN : 8 x Intel I225 V 2.5 G lan 1 x SIM картичка слот 1 x GPIO 1 x Coms Јасен Скокач 1 x Автоматски Подигање Скокач Точка Димензија : 220 x 128 x 62 mm Предна I/O : 1 x копче За вклучување/исклучување 1 x Копче За Ресетирање 4 x USB 3.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата