• Со попуст
  • Неодамнешно
Мајмун ананас пеперутка кокос дрвена музичка кутија срце облик на ветровито музичко кутија гроздобер дрвена часовна музичка кутија подароци

Мајмун ананас пеперутка кокос дрвена музичка кутија срце облик на ветровито музичко кутија гроздобер дрвена часовна музичка кутија подароци

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

дрво Направени во САД или увезени. 🎁 Нашите музички кутии се изработени од висококвалитетно дрво, убаво врежани, јасни мелодии, нема потреба да се грижите за квалитетот. 🎁 Ова е музичка кутија за часовници што само ја затегнува и ја олабавува пролетта за да свири класична музика, лесна за ракување. 🎁 Музичката кутија е лесна и симпатична, а преносен и лесен дизајн може да се постави во дланката, мала торба, биро за спални соби, итн. 🎁 Оваа мала и софистицирана музичка кутија е совршена за секоја пригода/настан. Ова е одличен подарок што не можете да го пропуштите овој доаѓа Божиќ!. 🎁 Се препорачува да се брише со партал и редовно да се чисти. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно испратете ни е -пошта. Ова е исклучителна дрвена музичка кутија. Ако сте уморни од музички кутии со рачни врски, оваа музичка кутија за часовници ќе ве изненади и ќе ве опушти! Одличен подарок за кој некој би можел да се надева. Покажете ја вашата loveубов кон вашите сакани девојки, жени, бебиња, ќерки, синови, татковци, мајки, пријатели со внимателни подароци на новогодишната, Божиќ, роденден, Денот на вineубените, годишнината!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата